اخبار کارخانجات

وزیر کشور در مورد اینکه برخی از مشاوران بانوان در مورد عدم همکاری استانداران گلایه دارند، گفت: هنوز گزارش مستندی دست من نرسیده است، اما اگر موردی بود بگویید تا صحبت کنم.

18385
رحمانی‌فضلی همچنین با انتقاد از برخی توقعات نادرست در حوزه زنان، خاطر نشان کرد: نباید تحت تاثیر برخی اندیشه‌های روشن فکری قرار بگیریم و متاسفانه گاهی خودمان بلندگو می شویم و باید بدانیم که آموزه‌های دینی و اسلامی راه را نشان داده است.
وی با اشاره به برخی سریال های تلویزیونی، توضیح داد: در برخی از سریال ها رگه های سکولاریستی مشاهده می شود. به عنوان مثال زندگی یک روحانی را نشان می دهد و همسر این روحانی را با تصویر دیگری به مخاطب عرضه می کند، در حالی که در موضوع بانوان، رهبر معظم انقلاب، امام(ره) و مراجع گفته های زیادی دارند.
وزیر کشور خطاب به مشاوران بانوان استانداری ها، گفت: شماها ستاد امور بانوان هستید و جایگاه شما در استانداری مانند وزارت کشور بوده و باید کار هماهنگی انجام دهید و تمام ظرفیت های دستگاه های اجرایی را شناسایی کنید و همچنین باید قدرت تحلیل موضوعات مختلف با جامعه زنان را داشته باشید که مهمترین آن رصد و شناخت و قدرت تحلیل است.